Apie mane

Prieš keletą metų susikūriau Instagram paskyrą @mamosrestoranas, nes norėjosi vienoje vietoje turėti mūsų šeimos mėgstamus receptus. Kurti blogą tuomet atrodė per daug sudėtinga, norėjosi tik fiksuoti mūsų kasdieninį maistą bei išsaugoti receptus. Gal net turėjau slaptą viltį, kad šiame technologijų amžiuje dukros mieliau kartu suksis virtuvėje.

Nors Instagram jau senokai dalinuosi mūsų šeimos kasdienybe, bet noras turėti blogą bei patogų receptų išdėstymą niekur nedingo. Tad štai esu čia. Gero, gražaus, skanaus bei sveiko maisto mylėtoja. Tikiu, kad maistas yra mūsų energija ir tai, ką valgome tiesiogiai įtakoja nuotaiką bei savijautą, tad stengiuosi, kad šeima valgytų pilnavertį įvairų maistą.

Čia reikėtų patikslinti, jog anksčiau su maisto gaminimu turėjau labai mažai ką bendro. Tiksliau maisto gaminimą laikiau visiškai nereikalingu laiko švaistymu, bet visada žavėjausi žmonėmis, kurie tame mato prasmę ir kuria šedevrus virtuvėje. Žinoma, vaikystėje sukdavausi virtuvėje, stebėdama mamą ar močiutę, mielai joms padėdavau, bet kažkodėl visada atrodė, jog maistas yra per daug sureikšminamas ir jo gaminimui skiriama per daug pastangų.

Prieš keletą metų persikraustėme gyventi į Ispaniją ir tada net nepastebėjau, kaip po truputį visiškai pasinėriau į maisto gaminimo sūkurį. Šviežios daržovės, vaisiai bei alyvuogės ištisus metus absoliučiai apsuko galvą. Patekau į nuostabų naujų skonių bei kvapų pasaulį, kuris vis labiau džiugino ir maisto gaminimas nejučia iš prievolės ir būtinybės tapo labai malonia saviraiškos forma bei kūrybos erdve.

Dalinuosi su Jumis savo atradimais bei mūsų šeimos mėgstamais patiekalais. Noriu įkvėpti Jus gaminti kartu, nes naminis maistas subalansuotas pagal Jūsų skonį gali dovanoti fantastiškas akimirkas ir tam visiškai nereikia nei brangių, nei egzotiškų ingredientų.

Gaminam kartu?!

Apie mane │
Apie mane
Close
Mamos restoranas © Copyright 2024. All rights reserved.
Close